Sklo nové generace

Chceme přinášet do Vašich životů nové radosti a nové technologie. Proto jsme si pro Vás, jako první, připravili speciální technologii revolučních skel s tekutými krystaly.

Princip technologie:                                                                                                                                                        

Vnitřní vrstva tohoto skla je tvořena tekutými krystaly. Pokud je sklo zapojeno do obvodu a prochází jím elektrický proud, krystaly jsou uspořádané a světlu je umožněn volný průchod. V okamžiku, kdy elektrický proud přestane procházet, se krystaly uspořádají nepravidelně, což způsobí mléčný, opakní vzhled skla.

Pokud máte zájem o naší technologii a nebo se chcete jen informovat o této radikální nové technologii, napište nám nebo zavolejte na uvedená telefonní čísla prosím, rádi Vám pomůžeme.

 

Bowling

Dodáváme kompletní sestavy drah s provázkovými stavěči kuželek. K těmto stavěčům dodáváme různé typy systémů zobrazování výsledků. Nabízíme systémy řízení centra řídícím počítačem nebo timerem ( pro méně náročné zákazníky).

Bowlingové dráhy dodáváme v provedení GLOW-IN-THE-DARK (UV efekt - při nasvícení UV světly dráhy září). Způsob vracení koule je možno zvolit buď pod povrchem drah (typický pro bowling) nebo nad povrchem drah.

Využijte možnost "Bumperů" zábran do žlabů, které ocení zejména děti (každým hodem shodí nějaké kuželky).

Součástí dodávky je dále "Masking" výklopný rám včetně UV grafiky (možno zpracovat i vlastní návrh), doplňky (UV kuželky, UV koule, boty a prostředky na údržbu).

Na přání zajistíme grafické provedení bočních stěn, případně dalších ploch, vytvoření vizualizace včetně uspořádání interiéru ve 3D formátu.

Pokud máte zájem o realizaci Bowlingu a nebo máte jakékoliv otázky, napište nám nebo zavolejte na uvedená telefonní čísla prosím, rádi Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnější sestavy na míru.

Ke všem námi dodávaným zařízením obdržíte servisní manuály v češtině s katalogy náhradních dílů a doplňků. Technologii Vám předvedeme a zaškolíme Vaši obsluhu.


 
 
 
 

int(1)

Najdete nás